IV edycja "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy" pełna będzie niespotykanych dotąd nowości i marek. A skoro zaprasza sam Manuel Feller, to nie sposób z takiego zaproszenia nie skorzystać i obejrzeć go tutaj

Atomic to jedna z najpopularniejszych marek oferujących sprzęt narciarski. Założona w 1955 roku przez Aloisa Rohtmosera, przez lata osiągała ogromne sukcesy, które sprawiły, że aktualnie produkuje ok. 600 tysięcy par nart rocznie. O tym, że austriacka firma jest jednym z najlepszych producentów dowodzi liczba złotych medali, które zdobyła podczas Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata – do tej pory rekord Atomica nie został pobity.

Na nartach Atomica jeździły takie sławy jak: Hermann Maier (czterokrotny zdobywca złotej kuli Pucharu Świata, mistrz olimpijski, mistrz świata), czy Marcel Hirscher (zdobywca złotej kuli Pucharu Świata, trzykrotny mistrz świata juniorów, zwycięzca jedenastu zawodów w Pucharze Świata). Atomic tworzy produkty dla zawodników racingowych, free ski, cross-country, narciarzy biegowych , mistrzów Olimpijskich czy początkujących narciarzy. Każdy z produktów stworzonych przez markę Atomic łączy w sobie pasję, entuzjazm, profesjonalizm oraz know-how ekspertów.