Przed nami czwarta edycja „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy”, pierwszego i jedynego w Polsce Wydarzenia dedykowanego wyłącznie dla osób kochających narty, snowboard, skitour lub freeride oraz outdoor i wspinaczkę.

Nie dla tych, którzy zimą leżą na piasku „all inclusive” z drinkiem i telefonem w ręce.

Nasze Wydarzenie od czterech lat kreuje nowy trend imprezy B2C2B, czyli wystawy sprzętu połączonej z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Wreszcie dla tych, którzy pragną sprawdzić się w zawodach wspinaczkowych prowadzonych przez słynnego Mechaniora i rekomendowanych przez samego Piotra Turkota, czy… morsować z ekipą ustanawiającą podczas SNOW EXPO 2019 rekord Guinnessa w tej dziedzinie. I to w temperaturze do minus 50 stopni Celsjusza!

Wreszcie dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach i uwaga, warsztatach lawinowowych, a nawet w warsztatach ręcznego serwisowania nart prowadzonych przez bezdyskusyjnie najlepszego specjalistę w Polsce. Oczywiście, jak co roku nie zabraknie szkoleń zarówno dla grupy entry, jak i dla zaawansowanych o prawidłowym doborze sprzętu, ubioru, czy ekwipunku na wyprawy, czy wyjazdy narciarskie. Nowością będą prezentacje regionów i stacji narciarskich prowadzone przez niezależnego eksperta. I zapewne, jak co roku ok. 18% odwiedzających stanowić będą osoby związane zawodowo z branżą.

Podczas poprzedniej edycji nie zabrakło tak wybitnych gości specjalnych, jak Krzysztof Wielicki i Andrzej Bargiel. Tym razem czekają nas prawdziwe niespodzianki, ale chcemy je po kolei ujawniać już w trakcie szerokiej kampanii marketingowej. SNOW EXPO 2019 odbędzie się jak dotąd, pod najlepszym w Polsce sportowym adresem, czyli na stadionie PGE Narodowym w centrum Warszawy.

W sezonie 2019/20 odbędą się także trzy edycje „SNOW EXPO na śniegu” – multibrandowych testów nart i snowboardu w trzech polskich ośrodkach narciarskich:

14-15 grudnia 2019 (weekend) – „SNOW EXPO na śniegu” – testy B2C – BIAŁKA TATRZAŃSKA/KOTELNICA/BANIA

11-12 stycznia 2020 – „SNOW EXPO na śniegu” – testy B2C (pierwszy weekend ferii zimowych) – KRYNICA/SŁOTWINY

 29 lutego do 1 marca 2020 (weekend) – „SNOW EXPO na śniegu” – testy B2C – CZARNA GÓRA RESORT

Cieszymy się, że nasza zimowa impreza na PGE Narodowym zdobyła już odpowiedni poziom i uznanie, czego kolejnym dowodem jest fakt, że w tym roku, do licznego już grona renomowanych wystawców dołączyli polscy dystrybutorzy takich marek, jak ATOMIC/SALOMON, czy BUFF i SALEWA.

Zdecydowana większość dotychczasowych Wystawców już potwierdziła nam obecność w tym roku, jesteśmy więc pewni, że będzie to kolejna, rekordowa odsłona naszych autorskich pomysłów i wspaniała realizacja. Dla odwiedzających, naszych gosci specjalnych, partnerów oraz Wystawców.

Zapraszamy na PGE Narodowy i w nasze ukochane góry