Akademia Kusznierewicza zorganizuje specjalną, zimową STREFĘ DZIECI podczas SNOW EXPO 2016.

Mateusz Kusznierewicz - dwukrotny medalista olimpijski, dwukrotny indywidualny mistrz świata w klasie Finn oraz mistrz świata w klasie Star, pięciokrotny indywidualny mistrz Europy, wielokrotny zdobywca mistrzostw Polski będzie z nami osobiście przez całe dwa dni wydarzenia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W STREFIE DZIECI Akademii gościć będzie również wielu innych sportowców - Przyjaciół Mateusza. Nie zabraknie więc atrakcji nie tylko dla najmłodszych, ale również młodzieży i całych Rodzin. My już nie możemy się doczekać. A Państwo? 22-23.10.2016 Biznes Klub Stadionu Narodowego, stand nr 14.

"Akademia Kusznierewicza powstała z potrzeby serca, pasji do sportu, na bazie doświadczeń jakie zebrałem podczas wieloletniej kariery sportowej. Podróżując po całym świecie obserwowałem i zapisywałem najlepsze i najciekawsze przykłady zajęć, szkoleń sportowych i żeglarskich skierowanych do dzieci i dorosłych. W mojej Akademii uczymy przykładem, inspirujemy, zachęcamy do współpracy i współdziałania. Wzmacniamy motywację, dbamy o dobrą komunikację, uczymy planowania, korzystania z wyobraźni oraz jak dawać sobie radę w trudnych sytuacjach. Wszystko w dobrej atmosferze i zabawie poprzez umiejętnie przygotowany program realizowany przez wykwalifikowaną kadrę."

Mateusz Kusznierewicz