Z przyjemnością informujemy, że zawody narciarskie SNOW EXPO SKI CUP odbywające się na Górce Szczęśliwickiej, a otwierające oficjalnie trzecią edycję SNOW EXPO zostały rozegrane. Najlepszą kobietą wśród wszystkich startujących narciarzy okazała się Pani Katarzyna Glinka. W kategorii mężczyzn, w zaciętym pojedynku finałowym slalomu równoległego ostatecznie zwyciężył Michał Szypliński, pokonując Piotra Zelta. Pojedynek o trzecie miejsce stoczył najlepszy narciarz wśród polskich piłkarzy, Piotr Świerczewski ustępując jednak Jerzemu Kraus. Zwycięzcy spędzą cały tydzień we włoskim MASO CORTO, a zdobywcy kolejnych miejsc na podium skorzystają z wygranych ski passów w ośrodkach Tatry Mountain Resorts. Emocji nie zabrakło, a uśmiech, który towarzyszył zawodnikom jest nie do opisania. Gościem specjalnym Wydarzenia był Maciej Bydliński - aktualny, potrójny Mistrz Polski, który również zmierzył się ze zwycięzcami SNOW EXPO SKI CUP 2018.

SNOW EXPO na PGE Narodowym oraz NARODOWY SKI TEST na Górce Szczęśliwickiej potrwa jeszcze całą sobotę i niedzielę. Serdecznie zapraszamy.

Zaplanuj dobrze swój udział w "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy", ponieważ teraz to już nie tylko wystawa sprzętu i zimowych destynacji na stadionie PGE Narodowym. W cenie biletu będziesz mógł także pojeździć na najnowszych modelach nart naszych wystawców na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie! A może jeden dzień na stadionie, a drugi na Górce?

Narodowy SKI Test na Górce Szczęśliwickiej odbywa się w dniach:  27.10 w godz. 9:00-18:00 28.10 w godz. 9:00-17:00 SNOW EXPO na PGE Narodowym: 27.10 w godz. 9:00-18:00 28.10 w godz. 9:00-17:00