To jedne z pierwszych, światowych marek obecnych oficjalnie  w Polsce po ostatniej zmianie epoki gospodarczej. Dawały nam radość pierwszych "normalnych" zakupów po kartkach PRL-u. Czy Wy też pamiętacie dwumetrowe, asymetryczne deski?

Dzisiaj to zupełnie inne produkty, inne filozofie. Poznacie je odwiedzając SNOW EXPO 2016 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Zapraszamy na stand nr 07 w Biznes Klubie. A poniżej więcej historii dla fanów

Dynastar jest marką specjalistyczną powstałą u stóp Mont Blanc w 1963 roku. Wytwarza zaawansowane technologicznie produkty dla pełnych pasji narciarzy. Oferuje inteligentne, awangardowe rozwiązania, by sprostać wszystkim wyzwaniom terenu i najbardziej wymagających narciarzy.

LANGE : Lange to buty, które od samego początku swojej ponad pięćdziesięcioletniej kariery, gościły na najwyższych miejscach podium. Utożsamiane są z najlepszymi mistrzami narciarstwa, od Nancy Green przez Alberto Tomba, Hermanna Maiera, Marca Girardelli, po Aurélie Ducroz i Marie Höfl-Riesch. Żadne inne buty nie zdobyły tylu medali olimpijskich i tytułów mistrzowskich, ponieważ racing jest prawdziwą tożsamością i dziedzictwem marki.