program


ZIMOWE SHOW

SNOW EXPO 2017 odbędzie się w dniach 4-5 listopada na Narodowym. Informacje bieżące można śledzić w zakładce AKTUALNOŚCI. PROGRAM 2017 i lista Wystawców będą opublikowane wkrótce.

CENY BILETÓW, PROGRAM, LISTA WYSTAWCÓW I WSKAZÓWKI DOJAZDU ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ.

22-23 października 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie oprócz prezentacji zimowej, turystycznej Europy można było zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, a nawet spróbować sportów zimowych. Tak, to nie jest pomyłka. Zainstalowaliśmy prawdziwy symulator narciarski, a konkurs jazdy wygrał znany aktor - PIOTR ZELT. Odbyła się także polska premiera i wielokrotna prezentacja filmu „Streif – One Hell of a Ride”. Nie zabrakło również wykładów prowadzonych przez profesjonalistów, ale dla amatorów. Jak wybrać sprzęt, jak dopasować buty, jak przygotować się do sezonu zimowego, aby nie wrócić z kontuzją. Odbyły się spotkania ze sportowcami:

prowadzone przez MARCINA ROSŁONIA, dziennikarza CANAL+ spotkanie z ANDRZEJEM BARGIELEM – skialpinistą, który pobił rekord świata zdobywając Śnieżną Panterę było niecodziennym przezyciem. Z KAROLINĄ RIEMEN-ŻEREBECKĄ – narciarką dowolną specjalizująca się w skicrossie, Mistrzynią Polski, dwukrotną zimową olimpijką oraz MATEUSZEM HABRATEM  spotkania poprowadził DOMINIK SZCZEPAŃSKI, autor książki o wyprawie na Nanga Parbat. Spotkalismy się także z  MAĆKIEM BYDLIŃSKIM - najbardziej utytułowanym polskim alpejczykiem ostatnich lat.To spotkanie poprowadzł redaktor Snow&More NTN - Michał Szypliński. Nie zabrakło również ANDRZEJA OSUCHOWSKIEGO i PAWŁA PALICHLEBA – narciarzy ekstremalnych. To ostatnie spotkanie poprowadził dzeinnikarz Eurosportu i NTN - DARIUSZ URBANOWICZ. MARCIN SZAFRAŃSKI – dwukrotny olimpijczyk, komentator narciarskiego Pucharu Świata w telewizji Eurosport, przedstawi ideologię i praktykę indywidualnego dopasowania butów narciarskich Było można zobaczyć jak wygląda takie działanie "na żywo" oraz wymienić się własnymi doświadczeniami, czy uzyskać profesjonalną poradę. Ale na tym nie koniec. Swoje prelekcje i pokazy w tym zakresie przedstawili również kolejni eksperci z "najwyższej półki". Tomasz Kurdziel (Snow&More NTN), Michał Małecki (Ski Fanatic), Krzysztof Ślęzak (Dalbello) i Maksymilian Śpiewak (Sidas). Pokaz ręcznego tuningu krawędzi nart zjazdowych i desek snowboardowych poprowadził Jacek Antonik.

Akademia Kusznierewicza zorganizowała podczas SNOW EXPO 2016 specjalną STREFĘ DZIECI, pełną atrakcji dla najmłodszych i młodzieży. Zabawom, konkursom i… polowaniom na autografy sportowców nie było końca. Mateusz Kusznierewicz - dwukrotny medalista olimpijski, dwukrotny indywidualny mistrz świata w klasie Finn oraz mistrz świata w klasie Star, pięciokrotny indywidualny mistrz Europy, wielokrotny zdobywca mistrzostw Polski był z nami osobiście.

Specjalne atrakcje czekały na fanów motoryzacji w strefie Audi QUATTRO.

Kiedy i gdzie?

Sobota - 22 października 2016 r.: 9.00 - 18.00
Niedziela - 23 października 2016 r.: 9.00 - 17.00

SNOW EXPO odbywa się w strefie Biznes i VIP stadion PGE Narodowy, który jest położony w samym centrum Warszawy przy Al. Księcia Poniatowskiego 1 oraz ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie.

Wejście na SNOW EXPO to brama nr 5 od strony Wisły. Wokół Stadionu rozwiesimy bannery informacyjne i strzałki kierunkowe.

Brama nr 5 znajduje się na poziomie ziemi, więc nie warto wchodzić na koronę i później schodzić na dół.

Telefon informacyjny w czasie targów:

+48 797 289 727

Spotkajmy się na Narodowym!

Ile to kosztuje?

Bilety do strefy EXPO są do nabycia w kasach przed wejściem na targi w cenie 19 zł osoba dorosła, 15 zł osoba do lat 23 i są jednorazowego wejścia. Dzieci do lat 10 pod opieka dorosłych wchodzą bezpłatnie.

Wstęp do strefy "Biegówkowy Narodowy" jest bezpłatny, od strony bramy nr 5, od strony Wisły. Szatnia znajduje się obok kas i jest bezpłatna.

Parking bezpłatny "PARK&RIDE" znajduje się przy stacji metra STADION. Dalej trzeba dojść do bramy nr 5 od strony Wisły.

Parking podziemny, płatny zgodnie z cennikiem PGE Narodowego - również od strony Wisły, wjazd bramą nr 6.

Zaproszenia wygrane w konkursach fb są do odbioru przed wejściem na targi w recepcji AKREDYTACJE, obok kas.


Targi turystyki zimowej: narciarskie, snowboardowe, moda

Mapa dojazdu

PGE Narodowy jest położony w samym centrum Warszawy.

Samochodem:
Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. Do wyboru jest parking płatny podziemny - wjazd od strony Wisły bramą nr 6 oraz bezpłatny "PARK&RIDE" przy stacji metra STADION

Autobusem:
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72

Tramwajem:
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77

Kolejką:
Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich

Metrem:
Linią M2 do stacji STADION


Partnerzy

 • targi narciarskie
  PATRON MEDIALNY
  targi sportów zimowych
  PATRON MEDIALNY
  oferta wyjazdów zimowych
  PATRON MEDIALNY
 • targi narciarskie
  PARTNER SPORTOWY
  targi sportów zimowych
  SPONSOR ŚNIEGU
  targi sportów zimowych
  PARTNER BIEGÓW
 • targi turystyki zimowej
  PARTNER BIEGÓW
  targi turystyki zimowej
  PARTNER BIEGÓW
  sporty zimowe wyjazdy
  PARTNER BIEGÓW
 • targi turystyki zimowej
  SPONSOR MEDIALNY
  targi turystyki zimowej
  SPONSOR MEDIALNY
  sporty zimowe wyjazdy
  STREFA DZIECI
 • wydarzenie sportowe Stadion Narodowy
  SPONSOR MEDIALNY
  wydarzenie sportowe Stadion Narodowy
  SPONSOR MEDIALNY
  targi turystyki zimowej
  SPONSOR MEDIALNY
 • wydarzenie sportowe Stadion Narodowy
  PATRON MEDIALNY
  wydarzenie sportowe Stadion Narodowy
  PATRON MEDIALNY

Arkadiusz Walus

CEO & Sales

arek@snowexpo.pl
mobile: +48 602 213 583

 

Magdalena Walus

PR & Marketing

magda@snowexpo.pl
mobile: +48 502 084 004

Kamila Kamińska

EXPO Manager

office@snowexpo.pl
mobile: +48 508 217 682

Maciej Walus

Informacje dla odwiedzających

maciek@snowexpo.pl
mobile: +48 600 011 123

Walus Marketing Management

WMM Sp. z o.o.

ul. Hlonda 2c lok. 43 
02-972 Warszawa

NIP: 951 241 88 94

KRS: 0000636750